Yeni adresimiz www.tafdi3.com olmuştur.

TV dizisi Hunter2020'nin konusu, Sunny Macerası olan bir özel ajan olan Alex ile Cal ve Max gibi dört genç arasında geçiyor. Alex, Cal ve Max, daha büyük bir kurbanlarını, George'u yakalamak için birbirleriyle rekabet eden iki büyüleyici hırsızla daha da karşı karşıyadır. Alex bir FBI ajanı olduğu için suç hanesinde uzmanlaşmış ve başka aramalarına da yardımcı olmuştur. Dört arkadaşın karizmatik lideri olduğunu iddia etmektedir.

Sıra dışı bir ortamda geçen hikayeyi izlemek üzere, Alex ve arkadaşlarına yolculuk başlar. Onların aralarında yaşanan özel yaşamları izlenen zorluklara rağmen arkadaşlıkları güçlükle korunmak için sürekli olarak savaşırlar. Birlikte Cal'in sahtekarlıklarını ve Max'in hainliğini de çözerek, büyük ölçüde ilerleyebilirler.

Dar bir zamanda, rekabetçi hayatının merkezinde Alexander bulunurken, Cal ve Max'in farklı kökenleri ve maceraları da öne çıkar. Birbirlerinin arkasındayken ortak hedefler için çalışırlar, kendilerini George'un ölümcül karanlık ortamına karşı koymak için bir araya getirirler. Alex, arkadaşlarının diğer ajanları her zaman izlediği sıkı denetimden çıkarmayı amaçlar.

Eklenme Tarihi
Güncelleme Tarihi
IMDB Puanı 6.4
IMDB Oy Sayısı 11.837
Süre
Yapım Yılı 2020
Tür Korku Gerilim
Yönetmen Shawn Linden
Senaryo Shawn Linden
Oyuncular Camille Sullivan Summer H. Howell Devon Sawa Nick Stahl

Film Hakkında Yorum Yapmak İster Misin?

 • Fussypringle25

  Fussypringle25

  7 ay önce
  0
  cevapla

  Cok begendim...orman ve avcilik duskunlugunuz varsa...iki kat guzel gelecek...kesin oneririm

  • tipikakrepkizi

   tipikakrepkizi

   2 yıl önce
   0
   cevapla

   Ben sevmedim açıkcası, olayların bir bağlantısı yok bu birincisi, ne olduğunu hiç bir zaman tam kavrayamıyorsunuz buda ikincisi, olay gerilimi hat safhada tutmak ise, o konudada başarılı olamamışlar, hiç tavsiye etmiyorum.

   • Fussypringle25

    Fussypringle25

    7 ay önce
    0
    cevapla

    Siz baska film izlediniz galiba...kurgu net ve her tas yerine oturuyor sona gelmeden bile..ama yine de nasil olacagini merak ediyorsunuz..final ise muhtesem