Yeni adresimiz www.tafdi3.com olmuştur.

2067, önceki yılların kıyamet efsanesinin gerçeğe döndüğü bir gelecekte geçiyor. Dünya yaşadığı gözlemlenmeyen hava değişimleri sebebiyle artan iklim farklılıkları ve buna bağlı olarak oluşan ürkütücü kaynakları tükenmeye yakın! İnsanlar bu alanları tüm tehlikelerden korumak için güvenlik çemberiyle sardılar.

Bir gün, bilim insanı Ethan Whytes evinde rutin aramalarında, Ellery Wentworth adında gizemli bir kadın tarafından bulunan cesetle karşılaşır. Ellery, kendilerini kurtarmak için zamanda yolculuğa gitmek için belirli bir rol oynayacağını öğütler ve her şeyi değiştirebilecek bir hikaye bu kadar çarpıcı bir şekilde kendisini bekliyor.

Ethan, Ellery'nin rehberliğinde geçmişe, 2067'ye giden bir yolculuğa çıkar ve eşi Anna'yı yanına alır. Zaman yolculuğu sırasında, üçlünün aralarındaki aşk, ihanet ve türlü maceralar, insanlığın efsanevi geleceği için anahtar olan gerçekleri keşfetmeye çalışmak için tehdit edildikçe artar. Yakın gelecekteki dünyanın destininin, cesur Ethan ve Anna'nın kahramanlıklarıyla değişebileceği liderliğinden ve cesaretinden emin olan Ellery, üçlünün acil bir maceraya çıkmasını coşkuyla karşılar.

Eklenme Tarihi
Güncelleme Tarihi
IMDB Puanı 4.9
IMDB Oy Sayısı 10.628
Yapım Yılı 2020
Tür Bilim Kurgu
Yönetmen Seth Larney
Senaryo Seth Larney Dave Paterson
Oyuncular Kodi Smit-McPhee Ryan Kwanten Leeanna Walsman Deborah Mailman

Film Hakkında Yorum Yapmak İster Misin?

 • doloresabernathy

  doloresabernathy

  2 yıl önce
  0
  cevapla

  Muhtesem! tesekkurler ! spoiler vermek mumkun degil cunku bunu izlemek gerekir, her dakikasi gizem ve kafa karistirici , oyle siradan klise sci-fi degil , hic beklemediginiz sekilde gelisiyor , bastaki olaylari sonunda anliyorsunuz. Aktorler cok gercekci oynamislar, gorsel efektler de iyidi, zamanla Dunya oyle bir hale getirilecek ki nefes almak icin bile para verecegiz dedigimiz konuya deginmisler Kesinlikle tavsiye ediyorum !!!