Yeni adresimiz www.tafdi3.com olmuştur.

Work It, 2020 yapımı bir müzikal komedi filmidir. Film, bir lise liderliği takımının hazırlıksızca sokak danslanmaya dair bir yarışmaya katılması ve biriyken 4 kişinin takımın marifetleriyle kayda değer bir adım oluşturma çabasını izler.

Bir gün, Quinn Ackerman'ın (Sabrina Carpenter) lise başarıları onun gelecekteki rüyalarındaki sağlık hizmetleri üniversitesinin kapısını kapatır. Üzülmesine rağmen Quinn, o zamanlar erkek dans seçmenleri arasında yer alan bir liseyi kazanmak iça bir yarışmaya katılmaktan başka çare bırakmaz.

Kısa sürede, Quinn mavi paralarıyla bir takım oluşturur ve başarıyı yakalayabilmek için sokak dansının çeşitli tarzlarını çabuk kavramalarını sağlar. Açıkçası, tüm arkadaşlarının bu iddiaya yeterli olması ve tüm yükü omuzlamaları için yeterli olamaması zorlu bir görevdir ve zorlu durumlarda, bazı zorlukları aşmak zorunda kalırlar.

Film, ekip çalışmayı, arkadaşlık ve şans arasındaki ince çizgileri vurgulayarak, fanlarını kahkahalara boğmaya davet eden bir gülmece etkisi yaratıyor.

Eklenme Tarihi
Güncelleme Tarihi
IMDB Puanı 6.1
IMDB Oy Sayısı 14.463
Süre
Yapım Yılı 2020
Tür Komedi Müzik
Yönetmen Laura Terruso
Senaryo Alison Peck
Oyuncular Keiynan Lonsdale Sabrina Carpenter Jordan Fisher Drew Ray Tanner

Film Hakkında Yorum Yapmak İster Misin?