Yeni adresimiz www.tafdi3.com olmuştur.

Kardeşler Terry ve Todd Maloney, karakterleri oldukça farklı olan Brady Bunch gibi Amerikan bir ailenin üyeleridir. Terry, beyaz gömlekli ve ünlü bir ortaokul öğrencisi olarak markalaşmış ve kardeşi Todd’un da özentili bir tiptir. Anneleri Maddie ve babası Tom, her ikisini de aşırı şekilde sever. Bir gün Maddie ve Tom, evin bir tatilin keyfini çıkarmak için her gün olanların dışına çıkar. Terry ve Todd büyükelçilikte Noel partisindedir. Terry, eş zamanlı olarak, arkadaşlarıyla kötü bir şatoda yeni bir yıla adım atmayı planlar.

Birkaç saat sonra Maddie ve Tom, ABD'nin kuzeyindeki deniz kenarında, kötü bir yükseliş hakkında şaşkına dönerler. Yazlık evler ve evsizler tarafından boş bırakılan plaja dönerler ve korkunç bir cinayet tablosu karşısında kalırlar. Yüz çevreleri, sabunluk bodrumundaki bir katil tarafından öldürülmüş olan cesetlerle doludur. Maddie ve Tom hızla evlerine dönerler ve farkına varırlar ki Terry ve kardeşi oldukça şüpheli görünmektedir.

Tom, Terry’yi ve arkadaşlarını büyük bir konuşma yapmak için çağırdığında arkadaşlar Terry’nin cinayetle bağlantısının olmadığını anlamaktan yana değillerdir. Maddie ve Tom ayrıca anlaşılan ki Todd'un yalnızca büyük kardeşinin izinden gitmesinin bir sonucu olduğunu keşfeder. Maddie, katilin artık yakalanacağını ve olayların son bulacağından emin değildir.

Terry ve kardeşi Todd şehirden sonra ülkeye açık bir arabanın arkasına atlayarak kaçarlar. Onları yakalayıp yargılamadan önce yüzlerce kilometre boyunda bir maceraya çıkarlar. İkiz kardeşler, kaçmak için tüm güçleriyle mücadele ederken, Maddie ve Tom aralarındaki ilişkiyi yeniden kurma çabalarının arkasından giderler.

Katil cinayeti, Terry ve Todd'un sinsi ve kanlı macerası ve Maddie ve Tom'un iletişimlerine dayanan Blood Rage, başka bir cesedin güvenlik kamerasından çok dört aile üyesinin ilişkileriyle ilgili sürükleyici bir öyküye sahip.

Eklenme Tarihi
Güncelleme Tarihi
IMDB Puanı 5.8
IMDB Oy Sayısı 5.282
Süre
Yapım Yılı 1987
Tür Korku
Yönetmen John Grissmer
Senaryo Bruce Rubin
Oyuncular Louise Lasser Mark Soper Julie Gordon Jayne Bentzen

Film Hakkında Yorum Yapmak İster Misin?