Yeni adresimiz www.tafdi3.com olmuştur.

Dementia 13 (2017) ile bahsetmek gerekirse bu film, çevresindeki insanların sahte olan davranışlarıyla uğraşan, içinde büyük bir sır saklayan, arka planını ortaya çıkarmak için ormanda karısını arayan genç bir adamın öyküsünü anlatıyor. Genç adam, çevresindeki herkesin sahte davranışlarını fark ederek, hayatına karışıp, karısını ararken sahip olduğu sırrı ortaya çıkarmaya çalışıyor.

Genç adamın, arkadaşının kaybolduğu ve ormanda toprağının arkasına gizlenmiş gizemli bir mülkün yer aldığını keşfetmesiyle, arka planını ortaya çıkarmaya başlıyor. Ormandaki köy halkının söylediği masallarda, köyün önceden Sherlock Köyü olarak anıldığını öğreniyor. Köyün geçmişini araştırırken, köy halkı köyün tarihini sakladıkları için yüzyıllardır onların hapishanelerindeydi.

Buradaki masalın dikkatlice incelenmiş karşılığı, hepimizin bildiği Romeo ve Juliet hikayesinin uyarlamasıdır. Romeo ve Juliet'in detaylı öyküsünü bilenler, filmdeki Romeo'nun, Juliet'in ailesindeki kötülükleri ortaya çıkarmaya çalışarken, bir aile boyunca başlayan bir tüketiciliğin dramatik sonuçlarını keşfetmesini anlarlar.

Film, ailevi gizlerin ortaya çıkarmasının tüketicilik, intikam ve sırlarla dolduğu, yoğun olaylı bir maceranın içerisinde, sanal dünyadan gerçekliğin içine GEÇiş yaşayan genç adamın öyküsünü anlatıyor.

Eklenme Tarihi
Güncelleme Tarihi
IMDB Puanı 4.4
IMDB Oy Sayısı 1.032
Süre
Yapım Yılı 2017
Tür Fantastik Korku Gerilim
Yönetmen Richard LeMay
Senaryo Dan DeFilippo Justin Smith
Oyuncular Julia Campanelli Channing Pickett Steve Polites Marianne Noscheze

Film Hakkında Yorum Yapmak İster Misin?