Yeni adresimiz www.tafdi3.com olmuştur.

Easy Virtue, 2008 yapımı bir romantik dram filmi olarak tanımlanabilir. Film David Kane tarafından yazılmış ve direktörlüğünü Stepen Elliott imzası taşımaktadır. Başrollerinde Colin Firth, Jessica Biel, Kristin Scott Thomas ve Ben Barnes gibi ünlü isimleri barındıran film, 1920'lerde İngiliz aristokrasisinin geniş bir eve geldikleri zaman çıkan komik olayları konu ediniyor.

Yaşlı aristokrat John Whittaker, birbirinden farklı geleneklere sahip olan Latince bir kilise okuluna katılmış, aile sınırlarını aşmış olan, modern kimliğe sahip karısının çok aşina olmadığı markizi olan bir kadın olan Larita olarak tanımlanan Jessica Biel'i Talia'ya evlenmiştir. Talia, koca ailesiyle sohbet etmekten büyük bir keyif almakta ve gurur duymaktadır. Çünkü bu evlilik, onun cesaretini ve değerini göstermektedir. Ancak Ünlü Beyaz Ev'de, Latince'de eğitimli hayattan geçmişte kalan dönek bir genç kadın olan Talia'nın gelmeye başlamasıyla, ailesi ve ikonik bir aristokrat topluluğu için zor olan tepkiler ortaya çıkmaktadır.

Bu zor zamanlar, ailesinin patronda olan Hristiyan inancıyla ve Patricia’nin kontrol edilmesine karşı çıkan bir bayan olan Mrs. Quip'ten gelen bazı komik spor içeren ricasıyla bozulur. Patricia'nın hayatı, ailesinin kaybına neden olan ciddi tartışmalarla bir hikaye haline gelir. Filmin sonunda, kuvvetli duyguların yenilemesi ve sıcaklık bahçelerin öncesinde, Talia'nın ve ailesinin hayatına dramatik bir şeyle sonuçlanır.

Eklenme Tarihi
Güncelleme Tarihi
IMDB Puanı 6.6
IMDB Oy Sayısı 21.834
Süre
Yapım Yılı 2008
Tür Komedi Romantik
Yönetmen Stephan Elliott
Senaryo Stephan Elliott Sheridan Jobbins Noël Coward
Oyuncular Jessica Biel Ben Barnes Kristin Scott Thomas Colin Firth

Film Hakkında Yorum Yapmak İster Misin?

 • Ziyaretçi

  Mete Demiray

  2 yıl önce
  0
  cevapla

  Film bir klasik olacak kadar iyi. Oyuncu zenginliği de yüksek. Jessica Biel'i ise izlemeye doyamadım.