Yeni adresimiz www.tafdi3.com olmuştur.

The Den, 2013 yapımı gerilim türündeki bir Amerikan filmidir. Filmin konusu, sosyal medya sitesi olan The Den'ten habersiz bir Youtube hayranı olan Elizabeth Benton'un web kamerası üzerinden tehlikeli bir aşırılığın bulunduğu gerçeğinin keşfini konu alır. Aynı zamanda The Den'e üye olan bir katil tarafından kapkaranlık ve daha korkutucu zihin kontrolü ortaya çıkmaktadır. Elizabeth, yeni arkadaşlarının kimliklerindeki gerçeği öğrenmeye başladığında her şeyin daha fazla tehlikelileştiğini görür. Elizabeth ve babasının kabusu olan ağ katilini yakalamak için elinden gelen her şeyi yapıp, The Den'in öbeklerinden kurtulmaya çalışır.

Eklenme Tarihi
Güncelleme Tarihi
IMDB Puanı 6.0
IMDB Oy Sayısı 14.796
Süre
Yapım Yılı 2013
Tür Korku Gizem
Yönetmen Zachary Donohue
Senaryo Zachary Donohue Lauren Thompson
Oyuncular Melanie Papalia David Schlachtenhaufen Adam Shapiro Anna Margaret Hollyman

Film Hakkında Yorum Yapmak İster Misin?

 • Ziyaretçi

  yes

  2 yıl önce
  0
  cevapla

  gerçekleri bir kez daha olsun görmeme sağladı bu film maalesefki butarz olaylar hep yaşanıyor bu dünyada. Yaşam, sanki olduğu gibi olmak zorundaymış izlenimini yaratan bir yüzeydir, oysa asıl olup bitenler bu yüzeyin altındadır.

  • mally3485

   mally3485

   4 yıl önce
   0
   cevapla

   İzlerken kanım çekildi... Bu tür şeylerin gerçek olmamasını umuyorum ama deepweb'te neler döndüğünü de biliyorum. İnternet insanoğluna çok büyük bir nimet ve en büyük tehlike sanırım. Tavsiye ederim, izleyin.