Yeni adresimiz www.tafdi3.com olmuştur.

Pari, kurbanının ölümüne kadar olan bir olayın hikayesi olan 2018 yapımı sinema filmidir. Ekaterina, korkunç ammesi ve babasının çirkin şiddetine maruz kalan küçük bir kızdır. Bütün bunların altında yatan sebep ise, aralarındaki kötü sır.

Küçük yaşlarda yalnızlık yaşayan Ekaterina, üniversiteye kadar yaşamı yaşadığı dayatmacı çevresinden uzaklaşmıştır. Hastalıklı amgünahalinden kurtularak bir hastanenin güvende olduğu bir aileye karşı yeni ve korkunç bir plana başlar. Yıkıcı hava şartları, güvensiz sokaklar ve ailedeki kötü muamele yakın çevresini her gün biraz daha büyütmektedir. Hayatta kalma mücadelesi Bundan daha büyük bir mücadeledir.

Ekaterina, bir sokak çocuğu arkadaşı ile geceleri kötülükler tedarik eder ve kendi hayat mücadelesine devam eder. Kurtulmanın yolu, kendini sevmemeye başlamakla olacaktır. Durumu yaşadıkları sokaklardan elde edilebilecek paraya göre hafife almaktansa; kendisine, büyük bir çözümdür. Ekaterina, kendi yaşamını başa çıkabilmek için bu iki yol arasında tercih yapar ve savaşmaya başlar.

Eklenme Tarihi
Güncelleme Tarihi
IMDB Puanı 6.6
IMDB Oy Sayısı 6.733
Süre
Yapım Yılı 2018
Tür Fantastik Korku Gizem
Yönetmen Prosit Roy
Senaryo Abhishek Banerjee Prosit Roy Anvita Dutt Guptan Abhishek Banerjee
Oyuncular Anushka Sharma Parambrata Chatterjee Rajat Kapoor Ritabhari Chakraborty

Film Hakkında Yorum Yapmak İster Misin?