Yeni adresimiz www.tafdi3.com olmuştur.

Hugh Jackman’in başrolünde oynadığı The Greatest Showman, Phineas Taylor Barnum (Jackman)'ın 19. yüzyılda Phineas Taylor Barnum Kültür Projesi olarak bilinan kuruma – isimli ‘bir şov'un başına ve zirveye nasıl tırmanışının harikulade hikayesini anlatıyor. Çok daha ötesinde, insanlar arasındaki farklılıkları kutlamayı ve zengin bir yaşam sürdürmeyi amaçlayan biraz hayal kırıklığı da içeriyor.

Hikaye, çalışkan bir kanvasçı (Jackman) tarafından kurulan ve onun karizmatik liderliği ile Amerika'nın ilk şovunu oluşturan Phineas Taylor Barnum ve emekleri arka plana itiliyor. Zengin olamayı hayal eden bir rüya olan Barnum, İmoçyal kumarhanelerinin kapılarını açarak, eskiden kraliyetler dışındaki sıradan insanların hayatını değiştirmek için binlerce bilet mylar. Bilet satışlarının popülaritesini artırarak, "The Greatest Show on Earth" adını verdiği şovun numaralarının keyfini çıkarıyor.

Repertuar, trapezcilerden sirk erkeklerine, hayvan eğitmenlerinden dev akrobatlara ve büyük sirklerde oynayan yıldonlarına kadar genişletiliyor. Aynı zamanda Barnum, zirvedeki görünürlüklerini arttırmak için hiçbilinmeyen ikonik bir figür olan Jiyota P. Tylor'u ekibine ekliyor. Barnum aynı zamanda, herhangi bir ücret almadan "iguana yiyen çılgınlar" ve diğer gösterileri hayranları ile buluşturuyor.

Barnum'un neredeyse gerçeksiz olan rüyası, The Greatest Showman'la gerçek bir çalkantıya neden oluyor. Gösterisi sırasında, çift taraflı haksız ince çizgileri ihlal ediyor, o dönemin ön yargılarını ve ırkçı kurallarını kaldırarak talentli bir araya getiriyor. Efsanenin arkasındaki diktatör Barnum'taki iyilik ve hayırseverliğe odaklanan film, tüm kesimleri kutlamaya göndermek için dünyaya ışık tutuyor.

Eklenme Tarihi
Güncelleme Tarihi
IMDB Puanı 7.5
IMDB Oy Sayısı 292.684
Süre
Yapım Yılı 2017
Tür Biyografi Dram Müzikal
Yönetmen Michael Gracey
Senaryo Jenny Bicks
Oyuncular Hugh Jackman Michelle Williams Zac Efron Zendaya

Film Hakkında Yorum Yapmak İster Misin?

 • yvz_007

  yvz_007

  2 yıl önce
  0
  cevapla

  Değerler Eğitimi konusunu işleyişi bakımından takdire şayan. Farklılıklar güzelliğimizdir teması çok güzel işlenilmiş. Eğlenceli.

  • ubasarsahin

   ubasarsahin

   4 yıl önce
   0
   cevapla

   Favorim <3

   • yusufpiskin

    yusufpiskin

    4 yıl önce
    3
    cevapla

    sen ne anlarsın sinemadan