Yeni adresimiz www.tafdi3.com olmuştur.

2017 yapımı film, aile bağları, arkadaşlık, onur ve fedakarlık etrafında kurulmuş olan eğlenceli bir maceranın hikayesi. Yıllar boyunca ölümün dansına devam etmiş olan dünyanın en ünlü korsanlarından biri olan Captain Jack Sparrow, sırtında tehlikeden beri kendisine olan teommaları ve bağlılıklarını ödüllendirmek için güçlü ve belirsiz bir olduğu yeni bir arayışa koyulur.

Bahtsız ve bitmeyen evreninde kendisini hedef alan en ölümcül düşmandan daha hızlı olmak zorunda olan bu deneyim, Jack ve arkadaşlarını bir korsanımsız gücün gözüne işaret etmeye teşvik eder - Salazar. Tek amacı, tüm korsanları öldürmeye odaklanmış bu tüm zamanların en büyük tehdidinin karşısına çıkmak zorunda kalan Jack, görevine başarılı bir şekilde tamamlanması için çok özel, elinin tersiyle veremediği bu savaşı kazanmak için geliştirilecek inanılmaz cüretli bir planı icat etmek zorunda kalır.

Eklenme Tarihi
Güncelleme Tarihi
IMDB Puanı 6.5
IMDB Oy Sayısı 320.945
Süre
Yapım Yılı 2017
Tür Aksiyon Macera Fantastik
Yönetmen Joachim Rønning Espen Sandberg
Senaryo Jeff Nathanson
Oyuncular Johnny Depp Javier Bardem Geoffrey Rush Brenton Thwaites

Film Hakkında Yorum Yapmak İster Misin?

 • Kaplan

  Kaplan

  5 yıl önce
  0
  cevapla

  Klasikler arasına giren bir serinin, ilk filmleri kadar heyecanlı olmasa da güzel bir fantastik yapım. 7.2/10 Tafdi' ye teşekkürler