Yeni adresimiz www.tafdi3.com olmuştur.

Don't Knock Twice, 2016 yılında çekilen korku ve gerilim türünde bir İngiliz filmidir. Film, Nicky Bell ile Steve 'O'sullivan'un oynadığı Chloe, Anna Tyler 'sarışın çocuğu oyunculuklarının etrafında dönmektedir. Chloe, evine çok yakın olan babasıyla iyi bir ilişkiye sahip olamamaktadır ve babasının elinden kaçmak için babaannesinin nehre göz kulak olmasını ve korku hikayelerinin anlatılmasını kullanmıştır.

Bir gün, Chloe babaannesinin evine gittiğinde, onu bir harabede korku verici bir mimariyle karşılayan bir ortamda bulur. Babaannesi, harabeye girdiğinizde duvarlarda büyük dinleyici olacağını ve hahillerin yanı sıra geride kalanların istedikleri herhangi bir şey isteyebilen bir kapı açabileceğini söyler. Chloe, babasının evinde olan lafın arkasındaki korkunç gerçeği bulmak için bu gerçeği keşfetmeye karar verir. Ortaya çıkan gerçekse, evin içine girdiğinizde herhangi bir şeye iki kez çalmayacağınıza dair bir vaat yapmanız gerektiğidir.

Chloe, babaannesinin kapıyı açarak, kalpten gelen çığlıklar, uzaktan köşede hahillerin mırıltıları ve çok korkutucu bir hayalette yaşamaya başlar. Babaannesi, Chloe'yi oradan kurtulması için arayışlarına yardımcı olur. Babaannesi, Chloe'ye kötülük olayları ile savaşabilecek güçleri verir. Chloe, gerçeği keşfetmiştir, ancak artık babaannesinin vasiyetini yerine getirip bu gerçeği itiraf etmesi gerekmektedir.

Eklenme Tarihi
Güncelleme Tarihi
IMDB Puanı 5.1
IMDB Oy Sayısı 14.386
Süre
Yapım Yılı 2016
Tür Korku
Yönetmen Caradog W. James
Senaryo Mark Huckerby Nick Ostler
Oyuncular Katee Sackhoff Lucy Boynton Javier Botet Nick Moran

Film Hakkında Yorum Yapmak İster Misin?

 • badluck13

  badluck13

  6 saat önce
  0
  cevapla

  Hikaye ve konu açısından klişe olsa da, kullanılan metotlarla korkunçluğu arttırılmış güzel bir film.

  • raeunbi

   raeunbi

   4 yıl önce
   0
   cevapla

   Aşırı korkutucu sahneleri var diyemem ama alışılmamış hikayesi ve mükemmel oyunculara hayran kalacağınız bir film...İyi seyirler::))