Yeni adresimiz www.tafdi3.com olmuştur.

Coin Heist, ünlü Waldorf Astoria Oyunları okulunda öğrencilerden oluşan bir grup tarafından planlanan büyük bir soygunun hikayesini anlatmaktadır. Öğrencilerden Alex, zorlu bir kötü şöhrete sahip olan bir çete lideridir. Üç arkadaşıyla okulda her gün geleneksel olarak çete liderinin liderlik etme tarzını deneye çalışırlar. Diğer üç arkadaşı Dillion, Uma ve Demir.

Bir gün, Alex'ten herkesi tutuklamaları için soygun planının bildirilmesi gerekiyor. Etkinin gerçekleşebilmesi için, öğrencilerin sermayedarların meclis binasındaki kütüphanesindeki safkan altınlar ile kasalara girmeleri gerekiyor. Bunu anlamak için öğrenciler kendilerini soygunculuk konusunda eğitmeye karar verir.

Para aynı zamanda gizli bir sofistike kod sistemi vasıtasıyla ele geçirilir. Gizli dil, kodlar, kilit sistemler, haritanın takip edilmesi, takip edilen mesafe ölçümü, sokakların dikkatli seçilmesi ve fiziksel güce dayanması gibi gizli teknikleri öğrenmek için öğrenciler bir araya geldiler.

Grup başarıyla mükemmel bir soygun gerçekleştirmek için uygun bir plan geliştirdi. Grup başarıyla kasashaneye girdi ve safkan altınları almayı başardı. Ancak, planın organize edilmesi sırasında çok sayıda hatalar olmuştur ve grubun mükemmel planı tam olarak başarılı olamamıştır. Sonunda, dolandırıcılar yakalanmış ve çoğu cezaevinde kalmıştır.

Eklenme Tarihi
Güncelleme Tarihi
IMDB Puanı 4.8
IMDB Oy Sayısı 2.879
Süre
Yapım Yılı 2017
Tür Suç Dram Romantik Gerilim
Yönetmen Emily Hagins
Senaryo Emily Hagins
Oyuncular Alex Saxon Alexis G. Zall Sasha Pieterse Jay Walker

Film Hakkında Yorum Yapmak İster Misin?

 • leeliwiu

  leeliwiu

  6 yıl önce
  0
  cevapla

  Açıkçası biraz sıkıcı bir filmdi.