Yeni adresimiz www.tafdi3.com olmuştur.

Filmin konusu, başkent Manhattan'daki bekar bir delikanlı olan Axel olarak bilinen, Avusturyalı bir çocuk gelini olan Leopold olan ve onun ablası olan Elaine'in arasında gelişen bir aşk öyküsüdür. Elaine bir petrol zenginliğiyle büyük servet kazanan ve Arizona'da yaşayan birinin torunu olan Commander Cody'dir.

Beraberlikleri 4 aile arası çatışmayla doruğa çıktığında, Axel sıkışık bir duruma düşmüş, arkadaşlarının onu çıkış yolundan uzaklaştırmasıyla, karısının türbelerinin arasında babasının hayaliyle gezip rüya görmeye başlamıştır.

Bu zor zamanlar sonra, bu iki çift arasında tekrar aşk meydana gelir. Elaine alaycı babası Cody'nin tüm servetinin bir türlü "ona değmez" bir delikanlıyle paylaşmamasını gidermek için, delikanlıyı kendi toprağında evlendirmek ister ve onlara at dediği bir mayın çiftliğini armağan eder.

Axel ve Elaine artık yan yana çalışarak Arizona'daki hayallerini gerçekleştirmeye karar verirler. Birbirlerine destek olarak, düşüncelerini ve rüyalarını gerçek dünyadan ayrışmaz bir şekilde yaşarlar. İkisi arasındaki sevgi, güç ve sıcaklık onların hayallerine kavuşmaya yetecektir. Ancak kahramanlarımız öncelikle karşısına çıkan engelleri aşmalıdır.

Eklenme Tarihi
Güncelleme Tarihi
IMDB Puanı 7.2
IMDB Oy Sayısı 44.587
Süre
Yapım Yılı 1993
Tür Komedi Dram Fantastik
Yönetmen Emir Kusturica
Senaryo David Atkins
Oyuncular Johnny Depp Jerry Lewis Faye Dunaway Lili Taylor

Film Hakkında Yorum Yapmak İster Misin?