Yeni adresimiz www.tafdi3.com olmuştur.

2016 yapımı Deadly Voltage filmi, elektrik teknikeri olan Jacoby tobiyi kontrol etmek için kabuklu arabasından atlar. Bir kızın olduğu bir araba onu arabasının yanında tanınmaz bir yolda karşılıyor ve bir taksi şoförü acil durumda. Kız, hatırı sayılır miktarlarda kirli para almak için yardıma ihtiyacı olduğunu söylüyor.Jacob, kendi iç hesaplaşmasını yapıyor ve durumu çözmek için…kabul etmeyi zorlarsa da, zorlu avcıları anlayamadığının bir işe dahil olursa, ya kendisinin ya da kız ya da ikisinin yaşamını kaybedeceği gerçeği ile yüzleşir.

Kız hastanede olan sevgilisi için reddettiği anlaşma nedeniyle onu aramaktan ve sevgilisini umutsuz bir kalıntıya dönüştürmekten kaçınmak için tutuklanan bir suçlu tarafından kaçırdığını öğreniyor.Jacob için başka bir seçenek yoktur, sevgilisini kurtarmalı ve kirli paranın çektiği faturaları ödemelidir. Kötü adamın acemi acımasız lideri olan Simon’u yakalamak ve onu kendine mal etmek için ekibini kurar. Güçlü bir teslimiyetle, Simon’un ölümcül voltajını ele geçirmek için kendini feda etmeden, hem kızı hem de sevgilisini kurtarmanın tek yolu.

Eklenme Tarihi
Güncelleme Tarihi
IMDB Puanı 2.9
IMDB Oy Sayısı 341
Süre
Yapım Yılı 2016
Tür Dram
Yönetmen John L'Ecuyer
Senaryo Renée St. Cyr
Oyuncular Alaina Huffman Mike Dopud Mimi Kuzyk Krista Bridges

Film Hakkında Yorum Yapmak İster Misin?

 • muratyasinezgin

  muratyasinezgin

  6 yıl önce
  0
  cevapla

  hayatımda bu kadar berbat kurgusu olan ve konusu saçma olup filmin adıyla alakası olmayan kötü bir film izlemedim sakın izlemeyin pişman olursunuz, bu filmi izleyeceğinize bulmaca çözün daha mantıklı olur inanın ki.