Yeni adresimiz www.tafdi3.com olmuştur.

The Land That Time Forgot (1974), Robert Gleason ve Allen DeVol tarafından yazılan ve Douglas Hickox tarafından yönetilen bir bilim kurgu drama filmidir. Doug McClure, Andrew Robertson, Sarah Douglas ve Dana Gillespie gibi tanınmış oyuncuların oynadığı film, Birinci Dünya Savaşı sırasında hayata tutunmak için Orta Atlantik'te gemi kazasına uğrayan kahramanlarla ilgilidir.

Gemideki kahramanlar, Orta Atlantik'te kaybolmuş ve deneyimsiz bir tayfi ile yüzyıllar önce kaybedilmiş bir adaya sıkışmışlarsa, evrene akılalmaz biçimde bir maceraya atılır. Gemi mantarımız, küçük bir dizi uzak ve korkunç insan dışı hayvanının eve aittiği ve sağ kalanların imkansız ilerleme ile büyük bir iletişim krizi arasında kendi vahşi başkültürünü oluşturmak için yarışıyor.

Kahramanlar, biraz ırkçılıkla ve doğal okyanus macerasıyla tehdit olan denizaltı Jörmungandr, evrenin en tehlikeli ve masum canlıları arasındaki tercih alanını keşfederek yarmaga çalışıyor. Özellikle kahramanların maceranın sonunda, üzerinde yaşadıkları adayı terk etmesi gerektiği ve hayatlarının ciddi lise olması göz önünde bulundurulursa uzun ve korkunç bir macera maceradan geçirilmiştir.

Eklenme Tarihi
Güncelleme Tarihi
IMDB Puanı 5.6
IMDB Oy Sayısı 6.643
Süre
Yapım Yılı 1974
Tür Macera Fantastik
Yönetmen Kevin Connor
Senaryo Edgar Rice Burroughs
Oyuncular Doug McClure John McEnery Susan Penhaligon Keith Barron

Film Hakkında Yorum Yapmak İster Misin?