Yeni adresimiz www.tafdi3.com olmuştur.

Starred Up, 2013 yapımı aksiyon ve dram türünde bir filmdir. Film, Londra’daki Özel Hapishane’deki 19 yaşındaki Eric Love’ın hikayesini konu alır. Love (Jack O’Connell), annesinin sevgi ve yardımından yoksun, çaresiz kalan ve fiziksel saldırılar ve diğer zorluklarla torpillenen geçmiş bir hayata sahiptir. Ancak hücrelerinde muhteşem bir güç, varoluşu anında dile gelir. Buna ek olarak, hapishaneye giren ve üstdüzey bir tehdit düzeni kuran özgün adam, zorluğun üstesinden gelemeyecek yeteneklerini ortaya çıkarır.

Ancak aynı hapishaneden onun babası Oliver (Ben Mendelsohn), Love'un problemlerini bildiğini kabullenerek adaya döner. Güç ve yaşam hakkındaki mesajlarını birleştiren baba ve oğul, karşılıklı kontrol, öfke ve intikam trevalleriyle sonuçlanan iç savaş ilan ederler. Love ve Oliver’in destansı yolculuğu, tekrardan tanışma ve uyum sağlama, aralarındaki alışverişin meydana gelmesine olanak tanıyacak içsel kuvvetleri ortaya çıkarmak üzere devam eder.

Eklenme Tarihi
Güncelleme Tarihi
IMDB Puanı 7.3
IMDB Oy Sayısı 47.418
Süre
Yapım Yılı 2013
Tür Suç Dram
Yönetmen David Mackenzie
Senaryo Jonathan Asser
Oyuncular Jack O'Connell Gilly Gilchrist Frederick Schmidt Edna Caskey

Film Hakkında Yorum Yapmak İster Misin?

 • Fussypringle25

  Fussypringle25

  7 ay önce
  0
  cevapla

  Bizde tvlerde her ay gosterilmeli...Muthis bir senaryo...Jack O,Connel Skinsden beri taptigim bir oyuncuydu...Ozellikle bu tiplemeleri canlandirirken adeta kendini oynuyor