Yeni adresimiz www.tafdi3.com olmuştur.

Time Lapse, dijital görüntü kaydetme teknolojisi ile kontrol altına alınan bir kameranın kullanılmasıyla çekilen, bilim-kurgu türündeki 2014 filmi. Filmin başrollerinde, Aaron Poole, Fiona Vroom, Evan Bird ve George Finn gibi isimler yer almaktadır.

Özet hikaye;

Film, baş karakterlerimiz Dylan, Fisher ve kız arkadaşları Lena'nın, kaptanlarının evinde barınan 3 arkadaşın, yanlarına yakın apartmandaki komşunun, semanal olarak tekrar oluşan bir olayın günlük hayatını tescilliyor.

Karakterler, komşu apartmandaki evin kamerasından çekilen fotoğrafların tuhaf olduğu ve aynı gün ve saatlerde tekrarlanan olayın farkına varır. Bu olay elektriklerin kesilmesi ve komşuların evin içinde bireysel olarak günlük yaşamının rutin akışını izleyerek neler olduğunu anlamaya çalışmaya başlar. Karakterler, komşularının sıkıntılı ve sapkın yaşamlarını araştırmaya başladıklarında, komşularından gizlenmesini gerektiren hayat ve aşk, ölüm, ahlak, bilimin kıyısında yer alan yabancı olaylar öğreniyorlar. Karakterler, çabaları ile gizemli olayın kökeninin, üçüncü boyutlu teknolojisi ile yeni bir tür görev yaratan gizemli bir adamın insanlığa geri vermek için uzun zamandır çalıştığını öğreniyor.

Eklenme Tarihi
Güncelleme Tarihi
IMDB Puanı 6.5
IMDB Oy Sayısı 47.152
Süre
Yapım Yılı 2014
Tür Bilim Kurgu Gerilim
Yönetmen Bradley King
Senaryo Bradley King Bp Cooper
Oyuncular Danielle Panabaker Matt O'Leary George Finn John Rhys-Davies

Film Hakkında Yorum Yapmak İster Misin?

 • Ziyaretçi

  Esma

  1 ay önce
  0
  cevapla

  Güzel

  • lordofdrinks

   lordofdrinks

   4 yıl önce
   0
   cevapla

   Film orjinal ve çok ilginç, zekice kurguları sevenler kaçırmasın.