Yeni adresimiz www.tafdi3.com olmuştur.

2008 yapımı film Dear Zachary: A Letter to a Son About His Father; Andrew Bagby'nin cinayet olayı üzerine kurgulanmış otobiyografik bir belgedir. Andrew, Salt Lake City'deki bir hastanede bu cinayetin kurbanı olarak bulunur. Olay, Andrew'un yakın arkadaşı Robert, doktor olduğu halde tanımadığı bir kadın tarafından öldürülmesidir.

Andrew'un meşhur avukatı olan ailesi, olayın arka plandaki kişileri araştırmaya başlar. Zaman zaman gizemli ve tuhaf gelişmeler yaşanır. Olayın arkasındaki suçlu aranırken, Andrew'un eski sevgilisi Shirley Turner, hamile olduğunu itiraf eder. Shirley hamile olduğu için, polisler iki cinayet soruşturması arasında çabalamak zorunda kalır.

Bu arada, Andrew'un annesi Katie, ölümcünü suçlayan dava açmak üzere mahkemeye gönderilir. Bununla birlikte, mahkeme, Robert ve cinayet meydana getiren kişi ile ilgili soruşturma için başvuruları kabul etmeyi reddeder. Robert, Andrew'un oğlu olan Zachary'nin annesi olarak bulunduğu için, Katie, Robert'un yetiştirdiği oğluna bir mektup yazmaya karar verir.

Film, Katie'nin Andrew hakkındaki anılarını ve Zachary'nin babası hakkında yazdığı mektubu kapsamaktadır. Bu mektup ile, Katie, Andrew hakkındaki gerçekleri, ruhen ve fiziksel olarak Zachary ile paylaştığı maceraları ve kendisinin Zachary'nin tarihini ölümsüzleştirmeye çalıştığını göstermektedir.

Eklenme Tarihi
Güncelleme Tarihi
IMDB Puanı 8.5
IMDB Oy Sayısı 38.189
Süre
Yapım Yılı 2008
Tür Belgesel Suç Dram
Yönetmen Kurt Kuenne
Senaryo Kurt Kuenne
Oyuncular Kurt Kuenne Andrew Bagby David Bagby Kathleen Bagby

Film Hakkında Yorum Yapmak İster Misin?

 • Ziyaretçi

  birkullanici

  6 ay önce
  0
  cevapla

  en sevdiğim sitesiniz, teşekkür ederim film için

  • casse

   casse

   6 yıl önce
   0
   cevapla

   ama konu etkileyici. izlenmeli.

   • casse

    casse

    6 yıl önce
    0
    cevapla

    bazı filmlerin konusu hakkında hiç bilgi yokken, bu filmin konusunu neredeyse tamamını yazmasaydiniz iyiydi.